RENKLİ TOP

Renkli Top oyunu hakkında

Renkli top oyunu oynayarak keyifli vakit geçirmeye hazır olun. Renkli balon patlatma oyunu oynayarak eğlenceli zaman geçirebilirsin. Peki oyun nasıl oynanır? Oyunu oynamak oldukça kolay ve zevklidir. Ayrıca renkli top oyununu oynarken sürekli bilgisayar başında olmanıza gerek yoktur. Dilediğiniz zaman ara verebilir, sonra kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.
Renkli top oyununu oynamak için Alt kısımda bulunan topu fareyi hareket ettirerek yönetin. Sol fare tuşu ile topu fırlatın. Renkli top oyunu ile ilgili detaylar şu şekildedir:
Renkli Top oyununda amacınız mümkün olduğunca çok puan toplamak olacaktır. Puan almak için renkli baloncukları patlatarak yok etmeniz gerekiyor. Bu balonları patlatmak için aynı renkteki en az üç balonu sıraya koymanız veya bağlamanız gerekmektedir. Oyunda her yeni baloncuk vurduğunuzda, en üste yeni bir balon sırası eklenir. Bir top alt sınıra ulaştığında oyun biter. Yeni topları daha gelişmiş açılarda sektirmek için sol ve sağ kenarlıkları kullanın. Diğerlerinden ayrılan baloncuklar da patlayacaktır. Bu kurallar çerçevesinde bu güzel oyunu oynayabilirsin.
Orjinal adı Bubble Shooter olan Renkli Top oyununda hepinize iyi eğlenceler dileriz.

unblocked games premium

OYUNA BAŞLA