HAKKIMIZDA

Tanım ve Amaç

RenkliToplar.com, özenle seçilmiş çeşitli online oynanan html5 oyunların bir araya getirildiği bir oyun sitesidir.

Amacımız ziyaretçilerimizin en güzel renkli top oyunlarına kolayca ulaşmalarını sağlayarak keyifli zaman geçirmelerini sağlamaktır.

Kullanım Şekli

RenkliToplar.com kullanım açısından ziyaretçilerin en rahat kullanacağı şekilde tasarlanmıştır. Ana sayfamızda yeni eklenen oyunları görebilir veya kategori bağlantıları ile kategori sayfalarına ulaşabilirsiniz.

Sevdiğiniz oyunlara daha sonra kolayca ulaşmak isterseniz oyunların alt kısmında bulunan Listeme Ekle butonuna tıklayın. Listenize eklediğiniz oyunlara ekranın üst kısmındaki Oyun Listem bağlantısına tıklayarak ulaşabilirsiniz. Hangi oyunu oynayacağınıza karar veremiyorsanız, ekranın üst kısmındaki Rastgele butonuna tıklayarak rastgele bir oyuna ulaşabilirsiniz.

RenkliToplar.com’u Google Chrome, Mozilla Firefox, Opera ve Internet Explorer uyumlu internet tarayıcılarının son sürümleri ile etkin şekilde kullanabilirsiniz.

Doğruluk Bildirimi

RenkliToplar.com, içerisinde yer alan oyunların çalışmasıyla ilgili herhangi bir garanti vermez, olası eksiklik ve hatalardan sorumlu tutulamaz.

Telif Hakkı

RenkliToplar.com’da yer alan html5 oyunların telif hakları yapımcı ve yayıncılarına aittir. Bunun dışında kalan grafik tasarım öğeleri, HTML, CSS, javascript ve sunucu taraflı yazılımlar RenkliToplar.com’a ait olup, kopyalanması yasaktır.

İletişim

RenkliToplar.com web sitemiz ile ilgili her türlü iletişim isteğinizi iletişim bölümümüzden gerçekleştirebilirsiniz.